Women with Mirror
Franz Nölken Hamburg 1884 - La Capelle 1918
Lot-No. 0
Oil/cardboard, 26,5 x 22 cm, lo. le. sign. a. dat. Nölken 1912.
Franz Nölken: Women with Mirror
Women with Mirror
Lot-No. 0