Children on a Bridge
Jan von Rotky (Czernowitz 1859)
Lot-No. 49
Oil/canvas/cardboard, 48 x 35,5 cm, lo. le. sign. a. dat. J. v. Rothky 83.
Jan von Rotky: Children on a Bridge
Children on a Bridge
Lot-No. 49