Evening Mood

Joseph Thors active 1863-1900

Evening Mood

Lot-No. 57

Oil/canvas, 51 x 40,5 cm, lo. ri. sign. J. Thors, min. rest., relined.

Joseph Thors: Evening Mood

Joseph Thors active 1863-1900

Evening Mood

Lot-No. 57

Evening Mood
Evening Mood