Rower on a Lake

Anton Pick (Görz 1840 - Wien 1902)

Rower on a Lake

Lot-No. 55

Proceeds : 1.000 €

Oil/canvas, 69 x 106 cm, lo. ri. sign. A. Pick, min. rest.

Anton Pick: Rower on a Lake

Rower on a Lake

Lot-No. 55

Proceeds : 1.000 €

Rower on a Lake
Rower on a Lake