Market in Split
Robert Sterl Großdobritz 1867 - Naundorf 1932
Lot-No. 0
Oil/canvas/cardboard, 40 x 50,5 cm, up. ri. sign. u. dat. Sterl 31, on the reverse titled 'Marktszene in Split'.
Robert Sterl: Market in Split
Market in Split
Lot-No. 0