Girl with Cherries
Adolf Langhard (Stammheim/Schweiz 1845 - nach 1906)
Lot-No. 24
Oil/canvas, 65,5 x 49,5 cm, lo. ri. sign. Langhard, rest.
Adolf Langhard: Girl with Cherries
Girl with Cherries
Lot-No. 24