Girl with Cherries

Adolf Langhard (Stammheim/Schweiz 1845 - nach 1906)

Girl with Cherries

Lot-No. 24

Oil/canvas, 65,5 x 49,5 cm, lo. ri. sign. Langhard, rest.

Adolf Langhard: Girl with Cherries

Girl with Cherries

Lot-No. 24

Girl with Cherries
Girl with Cherries