Boys training Mice

John Joseph Barker of Bath (1824 - 1904)

Boys training Mice

Lot-No. 20

Proceeds : 7.300 €

Oil/canvas/wood, 76,5 x 64 cm, lo. le. sign. J. Barker, some rest.

John Joseph Barker of Bath: Boys training Mice

Boys training Mice

Lot-No. 20

Proceeds : 7.300 €

Boys training Mice
Boys training Mice