188

Two Figures

Karel Appel Amsterdam 1921 - Zürich 2006

Lot-No. 0

Oil/canvas, 50,5 x 60 cm, lo. le. dat. 50, on the reverse sign. a. dat. CK Appel 1950.

Karel Appel: Two Figures

Two Figures

Lot-No. 0

Two Figures