Two Figures
Karel Appel Amsterdam 1921 - Zürich 2006
Lot-No. 0
Oil/canvas, 50,5 x 60 cm, lo. le. dat. 50, on the reverse sign. a. dat. CK Appel 1950.
Karel Appel: Two Figures
Two Figures
Lot-No. 0