Red, Green, Yellow, Blue
Klaus Jürgen Schoen Königsberg 1931
Lot-No. 261
Acrylic/canvas, 94,5 x 130 cm, on the reverse monogr. a. dat. KS 66.
Klaus Jürgen Schoen: Red, Green, Yellow, Blue
Red, Green, Yellow, Blue
Lot-No. 261