Red, Green, Yellow, Blue

Klaus Jürgen Schoen Königsberg 1931

Red, Green, Yellow, Blue

Lot-No. 261

Acrylic/canvas, 94,5 x 130 cm, on the reverse monogr. a. dat. KS 66.

Klaus Jürgen Schoen: Red, Green, Yellow, Blue

Red, Green, Yellow, Blue

Lot-No. 261

Red, Green, Yellow, Blue
Red, Green, Yellow, Blue