Girl by a Window
Heinrich Stegemann (Hamburg 1888 - Hamburg 1945)
Lot-No. 106
Oil/canvas, 62,5 x 45,5 cm, lo. ri. sign. a. dat. H. Stegemann 08.
Heinrich Stegemann: Girl by a Window
Girl by a Window
Lot-No. 106