Flora
Alexandre Bluhm active mid 19th cent.
Lot-No. 48
Oil/canvas, 56 x 46 cm, sign. mi. ri. sign. a. dat. A. Bluhm 1854, min. rest.
Alexandre Bluhm: Flora
Flora
Lot-No. 48