Flora

Alexandre Bluhm active mid 19th cent.

Flora

Lot-No. 48

Oil/canvas, 56 x 46 cm, sign. mi. ri. sign. a. dat. A. Bluhm 1854, min. rest.

Alexandre Bluhm: Flora

Flora

Lot-No. 48

Flora
Flora