Alchemist"s Kitchen

Oscar Schmitt (1825 - 1871)

Alchemist"s Kitchen

Lot-No. 73

Oil/wood, 39,5 x 50 cm, sign. up. le. Oscar Schmitt, min. rest.

Oscar Schmitt: Alchemist"s Kitchen

Oscar Schmitt (1825 - 1871)

Alchemist"s Kitchen

Lot-No. 73

Alchemist"s Kitchen
Alchemist"s Kitchen