Alchemist"s Kitchen
Oscar Schmitt (1825 - 1871)
Lot-No. 73
Oil/wood, 39,5 x 50 cm, sign. up. le. Oscar Schmitt, min. rest.
Oscar Schmitt: Alchemist"s Kitchen
Alchemist"s Kitchen
Lot-No. 73