Dunes on Sylt
Karl Barlach (1878 - Neumünster 1968)
Lot-No. 130
Pastel, 42 x 69 cm, sign. a. dat. lo. le. K. Barlach 1922, framed under glass, uninspected out of frame.
Karl Barlach: Dunes on Sylt
Dunes on Sylt
Lot-No. 130