Evening by the River
Joseph Paulman active 19th/20th cent.
Lot-No. 191
Oil/canvas, 36 x 61 cm, sign. lo. ri. J. Paulman, min. rest.
Joseph Paulman: Evening by the River
Evening by the River
Lot-No. 191