Deim - braun/orange

Daim (Lüneburg 1971), in reality Mirko Reisser

Deim - braun/orange

Lot-No. 276

Spray paint/canvas, 100 x 150 cm, on the reverse sign. as well as titled a. dat. 05.2002.

Daim: Deim - braun/orange

Deim - braun/orange

Lot-No. 276

Deim - braun/orange
Deim - braun/orange