Deim - braun/orange
Daim (Lüneburg 1971), in reality Mirko Reisser
Lot-No. 276
Spray paint/canvas, 100 x 150 cm, on the reverse sign. as well as titled a. dat. 05.2002.
Daim: Deim - braun/orange
Deim - braun/orange
Lot-No. 276