Origin of the Senses
Dagmar Off-Klatten (Hildesheim 1944)
Lot-No. 303
Oil/wood, 32 x 48,5 cm, sign. a. dat. lo. ri. Off 72, small scratch.
Dagmar Off-Klatten: Origin of the Senses
Origin of the Senses
Lot-No. 303