Madonna
Arturo Pagliai Subiaco 1852 - Rom 1896
Lot-No. 53
Oil/canvas, 250 x 145 cm, sign. a. dat. lo. ri. A. Pagliai 95, slightly rest. - Lit.: Thieme-Becker, Bénézit.
Arturo Pagliai: Madonna
Madonna
Lot-No. 53