Chicken Yard

Johan Lodewijk van Leemputten 1840 - 1910

Chicken Yard

Lot-No. 28

Oil/panel, 23,5 x 36 cm, sign. a. dat. lo. cent. J. L. van Leemputten 1868. - Lit.: Busse.

Johan Lodewijk van Leemputten: Chicken Yard

Chicken Yard

Lot-No. 28

Chicken Yard
Chicken Yard