Chicken Yard
Johan Lodewijk van Leemputten 1840 - 1910
Lot-No. 28
Oil/panel, 23,5 x 36 cm, sign. a. dat. lo. cent. J. L. van Leemputten 1868. - Lit.: Busse.
Johan Lodewijk van Leemputten: Chicken Yard
Chicken Yard
Lot-No. 28