Harbour Scenery

Victor Qvistorff (Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953)

Harbour Scenery

Lot-No. 153

Proceeds : 600 €

Oil/board, 27 x 35 cm, sign. a. dat. lo. ri. V. Qvistorff 1929.

Victor Qvistorff: Harbour Scenery

Harbour Scenery

Lot-No. 153

Proceeds : 600 €

Harbour Scenery
Harbour Scenery