The Dome in Milano

C. Lau , act. c. 1850

The Dome in Milano

Proceeds : 1.000 €

Gouache, 21,5 x 31,5 cm, sign. a. dat. lo. ri. C. Lau 1850.

C. Lau: The Dome in Milano

C. Lau , act. c. 1850

The Dome in Milano

Proceeds : 1.000 €

The Dome in Milano
The Dome in Milano