Chatting Children

Knud Erik Larsen Vinderod 1865 - Kopenhagen 1922

Chatting Children

Oil/canv., 40,5 x 52 cm, monogr. a. dat. lo. le. KL 92, rest. - Mus.: Kopenhagen, Odense, Aarhus, Randers, Maribo, Budapest et. al., Lit.: Thieme-Becker, Bénézit, Weilbach et. al.

Knud Erik Larsen: Chatting Children

Chatting Children

Chatting Children
Chatting Children