Chatting Children
Knud Erik Larsen Vinderod 1865 - Kopenhagen 1922
Oil/canv., 40,5 x 52 cm, monogr. a. dat. lo. le. KL 92, rest. - Mus.: Kopenhagen, Odense, Aarhus, Randers, Maribo, Budapest et. al., Lit.: Thieme-Becker, Bénézit, Weilbach et. al.
Knud Erik Larsen: Chatting Children
Chatting Children