Woman in a sunlit Interior
Robert Panitzsch Mecklenburg 1879 - Kopenhagen 1949
Oil/canv. 80,5 x 65,5 cm, sign. a. dat. lo. ri. Robert Pan. 40.
Robert Panitzsch: Woman in a sunlit Interior
Woman in a sunlit Interior