Woman in a sunlit Interior

Robert Panitzsch Mecklenburg 1879 - Kopenhagen 1949

Woman in a sunlit Interior

Oil/canv. 80,5 x 65,5 cm, sign. a. dat. lo. ri. Robert Pan. 40.

Robert Panitzsch: Woman in a sunlit Interior

Woman in a sunlit Interior

Woman in a sunlit Interior
Woman in a sunlit Interior