A river landscape
Robert Gallon 1845 - 1925
Oil/canvas, cardboard, 43 x 33 cm, sign. lo. le. R. Gallon, some rest. Mus.: Durham, Lit.: Thieme-Becker, Bénézit et.al.
Robert Gallon: A river landscape
A river landscape