In the park

August Blunck Altona 1858 - Berlin 1946

In the park

Proceeds : 500 €

Oil/canvas, 51 x 40 cm, sign. lo. ri. A. Blunck, min. rest., Lit.: Boetticher et.al.

August Blunck: In the park

In the park

Proceeds : 500 €

In the park
In the park