Windmill

Cölestin Brügner Berlin 1824 - Berlin 1887

Windmill

Proceeds : 900 €

Oil/cardboard, 25 x 20 cm, sign. lo. le. Brügner, min. rest. Lit.: Thieme-Becker, Bénézit.

Cölestin Brügner: Windmill

Windmill

Proceeds : 900 €

Windmill
Windmill