Still life with birds
Michelangelo Meucci Florenz 1840 - Florenz 1909
Oil/canvas, 29 x 23 cm, sign. ce. ri. and dat. M. Meucci Firenze 1896.
Michelangelo Meucci: Still life with birds
Still life with birds