Hakone
Gert Louis Lamartine Kanada 1898 - 1965
Oil/canvas, 49 x 60, cm, sign. lo. le. and dat. Lamartine 41, some chips of the paint, stains.
Gert Louis Lamartine: Hakone
Hakone