Men playing Boule
Thomas van Apshoven Antwerpen 1622 - Barcelona 1664
Oil/Wood, 19,5 x 26 cm, lo. le. indistictly monogr. D.T., min. rest.
Thomas van Apshoven: Men playing Boule
Men playing Boule