Men playing Boule

Thomas van Apshoven Antwerpen 1622 - Barcelona 1664

Men playing Boule

Oil/Wood, 19,5 x 26 cm, lo. le. indistictly monogr. D.T., min. rest.

Thomas van Apshoven: Men playing Boule

Men playing Boule

Men playing Boule
Men playing Boule