Italian Landscape with Cattle
Jan van der Bent Amsterdam 1650 - 1690, attr.
Proceeds : 1.000 €
Oil/canvas, 40 x 48,5 cm, monogr. lo. le. JB, rest.
Jan van der Bent: Italian Landscape with Cattle
Italian Landscape with Cattle
Proceeds : 1.000 €