A shepherdess
Jan van Gool Den Haag 1685 - Den Haag 1763
Oil/panel, 30 41 cm, sign. lo. le. J. v. Gool, some rest. Amsterdam (Rijksmuseum, Rijksprentenkab.), Den Haag, Leiden et.al., Lit.: Houbraken, Immerzeel, Wurzbach, Thieme-Becker, Bénézit, Scheen et.al.
Jan van Gool: A shepherdess
A shepherdess