Portrait

Rolf Böhlig Hamburg 1904 - Hamburg 1979

Portrait

Öl/Karton, 43 x 35 cm, r. u. sign u. dat. R Böhlig (RB ligiert) 25.

Rolf Böhlig: Portrait

Portrait

Portrait
Portrait