Classical hall

Heinrich Hiller Berlin 1846 - 1912, attr.

Classical hall

Proceeds : 400 €

Watercolour/paper, 25 x 32,8 cm, sign. lo. ce. and dat. H. Hiller inv.et f. 9.1866.

Heinrich Hiller: Classical hall

Classical hall

Proceeds : 400 €

Classical hall
Classical hall