Classical hall
Heinrich Hiller Berlin 1846 - 1912, attr.
Proceeds : 400 €
Watercolour/paper, 25 x 32,8 cm, sign. lo. ce. and dat. H. Hiller inv.et f. 9.1866.
Heinrich Hiller: Classical hall
Classical hall
Proceeds : 400 €