A happy family

Julius Fehr Großeicholzheim 1860 - Mannheim 1900

A happy family

Proceeds : 1.500 €

Oil/canvas, 63 x 46,5 cm, sign. lo. ri. and dat. Julius Fehr 1891, min. dam.

Julius Fehr: A happy family

A happy family

Proceeds : 1.500 €

A happy family
A happy family