The moonlit seacoast

Ludwig Lanckow 1845 - 1908

The moonlit seacoast

Proceeds : 2.100 €

Oil/canvas, 63 x 104 cm, sign. and dat. lo. le. L. Lanckow Ddorf 81. Mus.: Sydney Lit.: Boetticher, Bénézit.

Ludwig Lanckow: The moonlit seacoast

Ludwig Lanckow 1845 - 1908

The moonlit seacoast

Proceeds : 2.100 €

The moonlit seacoast
The moonlit seacoast