A sleigh troika

Russische Schule , 20th cent.

A sleigh troika

Proceeds : 600 €

Oil/canvas, 50 x 70 cm, indistinctly sign. lo. le.; some rest.

Russische Schule: A sleigh troika

Russische Schule , 20th cent.

A sleigh troika

Proceeds : 600 €

A sleigh troika
A sleigh troika