Bremerhaven

Albert Feser Hamburg 1901 - Hamburg 1993

Bremerhaven

Proceeds : 900 €

Oil/canvas/panel, 28 x 40,5 cm, sign. and dat. A. Feser 1982 lo. le., on the reverse titled and dated by the artist.

Albert Feser: Bremerhaven

Bremerhaven

Proceeds : 900 €

Bremerhaven
Bremerhaven