A basket with flowers

Léon Benoit , beg. of 20th cent.

A basket with flowers

Oil/canvas, 60,5 x 81 cm, sign. lo. le. L. Benoit, min. rest.

Léon Benoit: A basket with flowers

A basket with flowers

A basket with flowers
A basket with flowers