A fruit stillife

Robert Weise Stuttgart 1870 - Starnberg 1923

A fruit stillife

Oil/canvas, 60 x 82 cm, monogr.upper le.; min. rest.

Robert Weise: A fruit stillife

A fruit stillife

A fruit stillife
A fruit stillife