"The harbour of Hamburg"
Laure Malclès-Masereel , 20th cent.
Lithograph, 1963, 32,5 x 46 cm, monogr.a.dat.
Laure Malclès-Masereel: "The harbour of Hamburg"
"The harbour of Hamburg"