A market scene in Madeira

Max Römer , 20th cent.

A market scene in Madeira

Aquarell/Gouache, 21,5 x 14 cm, signed, inscribed a.dat. 1936 lo.ri.

Max Römer: A market scene in Madeira

Max Römer , 20th cent.

A market scene in Madeira

A market scene in Madeira
A market scene in Madeira