Three hunters in a boat

F. Hulk , Netherl., c. 1900

Three hunters in a boat

Oil/panel, 40 x 32 cm, signed lo.le.; fine old Craquelé, min. rest.

F. Hulk: Three hunters in a boat

F. Hulk , Netherl., c. 1900

Three hunters in a boat

Three hunters in a boat
Three hunters in a boat