A still life with tulips
Rolf Diener Gössnitz 1906 - Hamburg 1988
Watercolour/Gouache, 36 x 45 cm, sign. lo. ri. and dat. 28.4. Min. dam.
Rolf Diener: A still life with tulips
A still life with tulips